İade ve Değişim Koşulları

Teslimat

 Siparişiniz, kargoya 1-7 iş günü içerisinde teslim edilir. Türkiye içerisindeki siparişlerde ürününüz MNG kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir.  Sipariş Takibinden verilen takip numarası bilgisi ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

İade ve Değişim

www.maatclothing.com’den satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesini yapmak için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gününüz vardır.

İadelerde ürünü geri göndermeden önce iade sebebinizi mail yolu ile önceden bilirtilmeyen süreçler kabul edilmemektedir. Mail yoluyla bildirilen iadeleri aşağıdaki süreç izlemektedir. Mail adresi ; info@maatclothing.com

Değişim kabul etmemekteyiz.

Sonrasında ürünleri, Yurtiçi KARGO dan aşağıdaki antlaşma KODU karşı ödemeli olarak antlaşmalı fiyatı üzerinden iadesini sağlayabilirsiniz. İade ücreti ise ürün iadesinden düşülecektir.

Yurtiçi KARGO ANTLAŞMA KODU : 871407083

Fulya Mah. Ünsal Sok. Seniye Apt. No:2 Şişli / İstanbul.

 

  • Ürünü teslim ettiğiniz esnada kargo firmasından “kargo poşeti” talep edebilirsiniz. Eğer bu sağlanamıyorsa farklı bir şekilde paketleme sağlayabilirsiniz.
  • Ürünün merkezimize ulaşıp ulaşmadığının takibini sağlamak için kargo firmasından takip numarası talep ederek takip sağlayabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz ürünler iade ve inceleme departmanımıza ulaştığında, paket açılımı ve sisteme giriş süresi  3-7 iş günüdür.
  • Alıcının ödeme iadesi talebi durumunda, ödemiş olduğu bedelin iadesi satıcı tarafından kredi kartının ait olduğu bankaya gerekli bildirim yapılarak 7 is günü içerisinde sağlanır. Bu tutarın bankaya iadesinden sonra alıcı hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, alıcı, olası gecikmeler için satıcı herhangi bir şekilde müdahalede bulunmasının mümkün olamayacağını ve satıcı tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından alıcı hesabına yansıtılmasının ortalama 2 ile 3 haftayı bulabileceğini kabul etmektedir.
  • Gönderdiğiniz ürün iade koşullarına uygunsa onay, değilse red şeklinde dönüş alırsınız.
  • Ürünü satın alırken ödediğiniz Kargo bedeli iade edilmemektedir. Yalnızca ürünün tutarı hesabınıza iade edilecektir.
  • İade koşullarından herhangi birini bulundurmayan ürünlerin iadesi reddedilerek, tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanır.

İade ve değişim için teslimat adresi aşağıdadır.

Fulya Mah. Ünsal Sok. No:2 Seneyi Apt. Daire: 8 Şişli / İstanbul.